Usługi wysokościowe w Zbrosławicach

Świadczymy usługi wysokościowe w Zbrosławicach. W zakres czynności, które wykonujemy, wchodzi m.in.:

  • wycinka drzew,
  • odśnieżanie wysokich obiektów,
  • pielęgnacja zieleni.

Dysponujemy sprzętem, który pozwala na realizowanie czynności na wysokości do 30 m. Nasi operatorzy mogą współpracować z pracownikami klienta, zajmując się obsługą pojazdu. Uczestniczymy w pracach budowlanych, remontowych czy związanych z utrzymaniem porządku na terenach zielonych. Dopasowujemy wykonywane czynności do potrzeb zleceniodawcy.

Usługi wysokościowe to prace niosące za sobą duże ryzyko wypadku. Z tego powodu osoby znajdujące się na drabinie muszą być odpowiednio zabezpieczone i wyposażone w konkretne akcesoria – najczęściej kaski i uprzęże. Dbamy o to, by nasi pracownicy czuli się w pełni bezpiecznie podczas realizacji zlecenia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, zapewniającym stabilność nawet na grząskim, nierównym terenie.

Wykonujemy usługi wysokościowe zarówno w zamkniętych budynkach, jak i na terenach otwartych. Dobieramy odpowiedni sprzęt do potrzeb inwestora i miejsca, w którym mają zostać zrealizowane prace. Świadczymy też usługi koparką. Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres, a następnie realizujemy prace zgodnie z projektem i wymaganiami inwestora.

Termin i cenę usług wyliczamy indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia. Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych i przedsiębiorców, a także osoby odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniego stanu przestrzeni miejskich i obiektów użyteczności publicznej.