Wycinka drzew / odśnieżanie

Wycinka drzew i odśnieżanie – Tarnowskie Góry, Miedary

W sezonie wiosenno-jesiennym możemy Państwu zaoferować podciecię konarów drzew, wycinkę drzew, lub usługi wysokościowe w Zbrosławicach, Tarnowskich Górach czy Miedarach. Mamy samochód marki MAGIRUS z drabiną 30-metrową, dlatego żadna wysokość nie jest dla nas problemem.

W sezonie zimowym oferujemy odśnieżanie w Tarnowskich Górach i okolicach wraz z możliwością sypania solą. Działamy w takich miejscach, jak posesje, parkingi, drogi wewnętrzne itp.

Dlaczego warto powierzyć wycinkę drzew specjalistom?

Wycinka drzew w Miedarach i okolicach powinna być realizowana przez profesjonalistów. Takie osoby dysponują odpowiednim sprzętem, który powala na bezpieczne wyniesienie pracowników na określoną wysokość. W naszym przypadku jest to specjalny pojazd z rozsuwaną drabiną. Zaopatrujemy pracowników w akcesoria, które pozwalają na zachowanie bezpieczeństwa podczas podcinania gałęzi czy innych prac z zakresu pielęgnacji zieleni. Oferujemy wycinkę drzew zarówno podmiotom odpowiedzialnym za utrzymanie terenów miejskich w odpowiednim stanie, jak i osobom prywatnym, które chcą pozbyć się niechcianych drzew z prywatnej posesji.

Podobnie jest także w przypadku odśnieżania punktów umieszczonych na dużej wysokości. Pomagamy usunąć śnieg z dachów budynków i innych konstrukcji, które pod wpływem nacisku mogłyby ulec uszkodzeniu. Odśnieżamy też chodniki i ulice. Usuwamy śnieg, który stanowi zagrożenie zarówno dla kierowców, jak i przechodniów.

Jako specjaliści dysponujemy nie tylko odpowiednim sprzętem, lecz także uprawnieniami i wiedzą. Działamy w godzinach ustalonych z klientem, dzięki czemu możemy usunąć śnieg np. przed przyjazdem pracowników czy klientów. Dobieramy zakres prac do potrzeb zleceniodawcy, a także aktualnej pory roku czy warunków pogodowych.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.