Gruz

Wywóz gruzu – Miedary i okolice

Oferujemy wywóz gruzu w Miedarch i okolicach. Transportujemy wszystkie pozostałości po remontach i pracach budowlanych. W gruzie często znajdują się substancje, które nie powinny przeniknąć do środowiska. Mowa tu o lakierach, farbach i innych preparatach chemicznych, które mogłyby doprowadzić do skażenia gleby.

Gruz powinien być transportowany i utylizowany przez profesjonalne firmy. Umieszczanie go w standardowych pojemnikach na śmieci jest działaniem nielegalnym i wiąże się z wysokimi karami finansowymi. Odbieramy gruz od osób prywatnych oraz przedsiębiorców zajmujących się rozbiórkami budynków w Miedarach.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w kruszarkę oraz przesiewacz. Urządzenia te pozwalają na szybkie przetwarzanie gruzu, asfaltu i węgla w taki sposób, by nie stanowiły one zagrożenia dla środowiska. Przesiewacze umożliwiają też przesianie gruzu na różne frakcje.

Profesjonalny wywóz gruzu

Zajmujemy się profesjonalnym wywozem gruzu w dowolnych ilościach. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które pozwalają na odbiór materiałów o masie nawet kilkunastu ton. Dobieramy odpowiednie maszyny do ilości gruzu i innych odpadów, które mamy przetransportować do punktu utylizacji.

Dysponujemy uprawnieniami pozwalającymi na przewóz gruzu oraz ładunków o masie przekraczającej 3,5 t. Realizujemy tyle kursów, ile jest niezbędnych do pozbycia się wszystkich pozostałości po wyburzeniach, remontach czy budowach. Dobieramy taką trasę, która pozwala na przewożenie ciężkich ładunków w sposób legalny, bez zagrożenia dla innych uczestników ruchu.
Ustalamy termin odbioru gruzu z klientem. Zapewniamy sprawny i terminowy transport, bez względu na ilość odpadów.