Rozbiórki / wyburzenia

Rozbiórki budynków – Miedary, Zbrosławice

Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w branży wyburzeniowej i rozbiórkowej. Zajmujemy rozbiórkami budynków w Miedarach, Zbrosławicach i okolicznych miejscowościach. Demontujemy obiekty o różnej wielkości i przeznaczeniu, wykorzystując w tym celu profesjonalny sprzęt.

Rozbiórka budynków to proces długotrwały, który może trwać nawet kilka miesięcy. Polega na stopniowym demontażu kolejnych elementów konstrukcji. Takie działanie ma na celu pozyskanie materiałów, które następnie mogą być wykorzystane do budowy nowych obiektów. Kolejne czynności powinny być odpowiednio zaplanowane, by nie doprowadzić do zawalenia się konstrukcji i stworzenia zagrożenia dla pracowników.

Wykonujemy rozbiórki budynków w Zbrosławicach i okolicznych miejscowościach. Demontujemy obiekty mieszkalne, w tym bloki, a także hale przemysłowe, nieruchomości biurowe czy budynki użyteczności publicznej. Wykonane prace potwierdzamy wystawieniem odpowiedniej dokumentacji.

Wyburzenia w Miedarach i okolicach

Innym sposobem na usunięcie budynku z powierzchni ziemi są wyburzenia. Miedary to jedna z miejscowości, w których realizujemy takie usługi. W tym celu wykorzystujemy ciężki sprzęt, wyposażony w specjalne elementy wyburzeniowe. Pozwalają one na błyskawiczne usuwanie konstrukcji z powierzchni ziemi. Wyburzenia są chętnie wybierane przez inwestorów, którym zależy na czasie. Trzeba jednak pamiętać, że taka metoda pracy uniemożliwia pozyskanie materiałów budowlanych nadających się do ponownego użytku.

Drobne wyburzenia można wykonać w ramach usług koparką. Do tego sprzętu da się bowiem podłączyć dodatkowe akcesoria, skutecznie usuwające fragmenty budynków. Koparki mogą być stosowane tam, gdzie nie są potrzebne duże żurawie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, W przypadku pomocy z dokumentacją również chętnie służymy pomocą.