Usługa transportowa

Transport kruszyw drogowych w Miedarach i okolicach

Transport kruszyw drogowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. Specjalistyczne pojazdy pozwalają na przewiezienie dużych ilości surowców w trakcie jednego kursu, co wpływa bezpośrednio na oszczędność pieniędzy i czasu. Nasza firma ma dobrze wyposażone zaplecze samochodowe typu wywrotka. Realizujemy transport kruszyw w Miedarach i okolicznych miejscowościach.

Oferujemy transport do 5 ton, 15 ton, 17 ton, 25 ton.

Skład Kolonialny w swoim zapleczu posiada również samochód ciężarowy z podczołgówą do transportu maszyn budowlanych/rolniczych itp.

Transport maszyn – Miedary, Tarnowskie Góry

Realizujemy także transport maszyn w Miedarach i Tarnowskich Górach. Przewozimy sprzęt, który jest wykorzystywany m.in. do realizacji dostępnych usług koparką czy prac wysokościowych. Do transportu takich maszyn wymagane są specjalne uprawnienia, które pozwalają na jazdę ciężkimi pojazdami, o masie przekraczającej 3,5 t.

Oferujemy transport maszyn na różne odległości, w zależności od potrzeb klienta i zakresu planowanych prac. Wspólnie ustalamy czas, w którym pojazd ma trafić pod wskazany adres. Wybieramy trasy pozwalające na legalny przewóz ciężkich maszyn. Trzeba bowiem pamiętać, że nie wszystkie drogi mogą być uczęszczane przez pojazdy o masie przekraczającej 3,5 t.

Realizujemy profesjonalne usługi, zapewniając bezpieczeństwo i terminowość transportu. Dowozimy maszyny na place budowy obiektów mieszkalnych, przemysłowych, użyteczności publicznej, a także dróg czy terenów zielonych.

Współpracujemy z przedsiębiorcami, zwłaszcza z branży budowlano-remontowej. Oferujemy też usługi operatorów, którzy mogą wykonać wykopy czy wyburzenia na zlecenie osób prywatnych.